Brooklyn stropné

Jedná sa o klasické stropné uchytenie garniže, ale u hranatého profilu. Vhodné predovšetkým do moderných interiérov. Prierez tyče je 20 x 20 mm. Vyrába sa vo farebných efektoch matný nikel a starožitná mosadz.

Aktívne filtre

Koncovka Cooper pre garniže Brooklyn. Vyrába sa vo farbách antická mosadz a matný nikel.

Cena 2,38 €

Koncovka Coney pre garniže Brooklyn. Vyrába sa vo farbách antická mosadz a matný nikel.

Cena 5,47 €

Koncovka Cadman pre garniže Brooklyn. Vyrába sa vo farbách antická mosadz a matný nikel.

Cena 4,49 €

Koncovka Carroll pre garniže Brooklyn. Vyrába sa vo farbách antická mosadz a matný nikel.

Cena 4,49 €

Koncovka Carter pre garniže Brooklyn. Vyrába sa vo farbách antická mosadz a matný nikel.

Cena 4,10 €

Tyče Brooklyn prierezu 20 x 20 mm. Dodávajú sa vo farbách starožitná mosadz a matný nikel. Ponúka sa v dĺžkach 160, 200 a 240 cm. Na tieto tyče pasujú koncovky Carter, Cadman, Caroll, Coney, Cooper, Copland.

Cena 11,13 €

Krúžky na hranaté garniže bez drážky. Majú silikónovú vložku pre tichý posuv a kovovou žabku. Krúžky sa dodávajú vo farebných prevedeniach starožitná mosadz a matný nikel. Sú dodávané v baleniach po 10 ks. Krúžky sú vhodné pre garniže štvorcového prierezu 20 x 20 mm.

Cena 7,85 €

Kovová spojka pre hranaté tyče o priereze 20 * 20 mm. V mieste spojky musí byť stenový alebo stropný nosník. Spojka je vnútri oboch spojených tyčí, teda nie je na garniža vidieť.

Cena 2,42 €

Kovová stropná konzola jednoduchá pre garniže Brooklyn. vzdialenosť konzoly od stropu je 80 mm. Dodáva sa vo farebných prevedeniach antická mosadz a matný nikel.

Cena 7,85 €

Kovová stropná konzola dvojitá pre garniže Brooklyn. vzdialenosť konzoly od stropu je 80 mm. Dodáva sa vo farebných prevedeniach antická mosadz a matný nikel.

Cena 9,92 €

Rohový spojovací diel pre garniže Brooklyn. Vyrába sa s ohybným uhlom. Dodáva sa vo farbách matný nikel a antická mosadz.

Cena 4,77 €
Menu