Priemer 19 mm

V tejto kategórii nájdete najpredávanejšie garniže posledných rokov. Sú to garniže Modern priemere 19 mm. Vyrába sa vo farebných efektoch nerez, starožitná mosadz, ónyx a matný nikel. Ich hlavnou výhodou je schopnosť vyňať tyč z nosníka bez použitia náradia a tiché krúžky.

Aktívne filtre

Klasické kovové tyče okrúhleho prierezu. Dodávajú sa vo farbách starožitná mosadz, matný nikel a efekt nerezu. Ponúka sa v dĺžkach 160, 200 a 240 cm. Na tieto tyče pasujú všetky koncovky s označením priemeru 19 mm.

Cena 7,85 €

Jednoduchý stenový nosník pre garniže priemere 19 mm metropol. Dodáva sa vo farebných prevedeniach efekt antikora, matný nikel a starožitná mosadz.

Cena 5,82 €

Jednoduchý stenový nosník predĺžený pre garniže priemere 19 mm metropol. Dodáva sa vo farebných prevedeniach efekt antikora, matný nikel a starožitná mosadz.

Cena 7,38 €

Dvojitý stenový nosník pre garniže priemere 19 mm metropol. Dodáva sa vo farebných prevedeniach efekt antikora, matný nikel a starožitná mosadz.

Cena 8,98 €

Tiché kovové krúžky s háčikmi moderného vzhľadu na okrúhle garniže bez drážky s priemerom 16 alebo 19 mm. Krúžky sa dodávajú vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Možno zakúpiť po balenie 10 ks. Cena uvedená za 1 balenie.

Cena 6,99 €

Kovové žabky na koružky garníž. Sú vhodné na kovové krúžky pre všetky typy tyčových okrúhlych garníž. dodávajú sa v balení 10 ks.

Cena 2,11 €

Kovová spojka pre okrúhle tyče s priemerom 19 mm. V mieste spojky musí byť stenový alebo stropný nosník. Spojka je vnútri oboch spojených tyčí, teda nie je na garniža vidieť.

Cena 1,33 €

Kĺbová rohová spojka pre klasické okrúhle tyče garníž s priemerom 19 mm. Vyrába sa vo farbách starožitná mosadz, matný nikel, a efekt nerezu. Rohová spojka nie je nosným prvkom, v jej blízkosti musí byť nosníky z oboch strán.

Cena 3,98 €

Kovová bočná konzola pre tyče a profily prierezu 19 mm. Konzola sa montuje do steny v osi tyče (profilu). Balené po 2 ks. Uvedená cena je za balenie.

Cena 4,65 €

Koncovka viola 19 je koncovka pre všetky garniže ktoré majú tyč s priemerom 19 mm. Vyrába sa vo farbách antická mosadz efekt nereze a matný nikel.

Cena 3,52 €

Koncovka Fedora je koncovka pre všetky garniže ktoré majú tyč s priemerom 19 mm. Vyrába sa vo farbách antická mosadz efekt nereze a matný nikel.

Cena 4,26 €

Koncovka Popolo je koncovka pre všetky garniže ktoré majú tyč s priemerom 19 mm. Vyrába sa vo farbách antická mosadz efekt nereze a matný nikel.

Cena 5,04 €
Menu