Priemer 25 mm

Kovové garniže Elegance sú garniže okrúhleho prierezu s krúžkami. Sú to garniže vhodné do interiérov rôznych štýlov. Ponúka sa v priemere 25 mm. Jednotlivé priemery sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach nerez, starožitná mosadz, matný nikel. Tieto garniže oceníte predovšetkým pre pestrý výber tvarov koncoviek a ich výber.

Aktívne filtre

Klasické kovové tyče okrúhleho prierezu. Dodávajú sa vo farbách starožitná mosadz, matný nikel a efekt nerezu. Ponúka sa v dĺžkach 160, 200 a 240 cm. Na tieto tyče pasujú všetky koncovky s označením priemeru 25 mm.

Cena 10,04 €

Klasické kovové tyče okrúhleho prierezu. Dodávajú sa vo farbách starožitná mosadz, matný nikel a efekt nerezu. Ponúka sa v dĺžkach 160, 200 a 240 cm. Na tieto tyče pasujú všetky koncovky s označením priemeru 19 mm.

Cena 7,85 €

Kovová spojka pre okrúhle tyče s priemerom 25 mm. V mieste spojky musí byť stenový alebo stropný nosník. Spojka je vnútri oboch spojených tyčí, teda nie je na garniža vidieť.

Cena 1,52 €

Kovová spojka pre okrúhle tyče s priemerom 19 mm. V mieste spojky musí byť stenový alebo stropný nosník. Spojka je vnútri oboch spojených tyčí, teda nie je na garniža vidieť.

Cena 1,33 €

Jednoduchý stenový nosník pre garniže coloseum Ø 25 mm. Dodáva sa vo farebných prevedeniach efekt antikora, matný nikel a starožitná mosadz. Nosník sa dá jednoducho krátiť pomocou pílky na železo.

Cena 5,43 €

Dvojitý stenový nosník pre garniže coloseum Ø 25 mm. Dodáva sa vo farebných prevedeniach efekt antikora, matný nikel a starožitná mosadz. Nosník je vyrábaný tak, že predná tyč je priemeru 25mm a zadnú tyč priemeru 19 mm. Nosník sa dá jednoducho krátiť pomocou pílky na železo.

Cena 6,21 €

Dvojitý stropný nosník pre garniže coloseum Ø 25 mm. Dodáva sa vo farebných prevedeniach efekt antikora, matný nikel a starožitná mosadz. Nosník je vyrábaný tak, že predná tyč je priemeru 25mm a zadnú tyč priemeru 19 mm. Nosník sa dá jednoducho krátiť pomocou pílky na železo.

Cena 6,21 €

Kovové žabky na koružky garníž. Sú vhodné na kovové krúžky pre všetky typy tyčových okrúhlych garníž. dodávajú sa v balení 10 ks.

Cena 2,11 €

Kĺbová rohová spojka pre klasické okrúhle tyče garníž s priemerom 25 mm. Vyrába sa vo farbách starožitná mosadz, matný nikel, a efekt nerezu. Rohová spojka nie je nosným prvkom, v jej blízkosti musí byť nosníky z oboch strán.

Cena 4,18 €

Kovové krúžky s žabkou na okrúhle garniže bez drážky s priemerom 25 mm. Krúžky s žabkou sa dodávajú vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Možno zakúpiť po balenie 10 ks. Cena uvedená za 1 balenie.

Cena 4,26 €

Kovové krúžky s háčikmi na okrúhle garniže bez drážky s priemerom 25 mm. Krúžky sa dodávajú vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Možno zakúpiť po balenie 10 ks. Cena uvedená za 1 balenie.

Cena 3,91 €

Kovové krúžky na okrúhle garniže bez drážky s priemerom 25 mm. Krúžky sa dodávajú vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Možno zakúpiť po balenie 10 ks. Cena uvedená za 1 balenie.

Cena 3,20 €
Menu