garnýž Madison
  • garnýž Madison
  • garnýž Madison

Kovové garniže Madison

44,96 €
S DPH
Provedení
Barva
Délka
Uchycení látky

Kovová garniža je vyrobená z hliníka s povrchovou úpravou galvanizáciou, vďaka tomu vám bude spoľahlivo slúžiť po mnoho rokov. Prierez profilu dutého "H" spolu s kvalitnou konzolou umožňuje zavesenie aj ťažkých závesov. Svojim nenáročným designom je garniža vhodná takmer do každej domácnosti.

Tyč je tvorená štvorcovým profilom 20x20mm a dá sa podľa potreby jednoducho skrátiť (pílkou na železo). Povrchová úprava garniže je prevedená v nerezovej ocele alebo matnom niklu. Tento povrchový efekt dáva garniža veľmi atraktívny vzhľad. Jedná sa o veľmi kvalitnú hliníkový profil s drážkou. Systém dovoľuje vďaka uchytenie do konzol zhora posúvať zavesené dekorácie po celej dĺžke drážky bez obmedzenia. Ku Garniža dodávame buďto moderné plastové jazdca s háčikmi, alebo kovové žabky.

Balenie garniže obsahuje:

Počet jednotlivých dílů v garnýži dle vybraných parametrů (platí pro 1 ks garnýže)

Vzdialenosť osi garniže od steny:

Vzdálenost osy garnýže od stěny

Ako spočítať dĺžku garniže:

Návod jak spočítat délku garnýže.

Stiahnuť

Montáž garnýže

Jak správně vybrat a namontovat garnýž.

Stiahnuť (0)

Mohlo by vás zaujať aj

Kovový držiak na záves alebo šerpu závesu. Jednoduchý dizajn v modernom dizajne. Držiak sa dodáva vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Dĺžka držiaku je 11,5 cm.

Cena 6,21 €

Kovová spojka pre všetky typy garníž s drážkou (guľatých i hranatých). V mieste spojky musí byť stenový nosník. V prípade stropného nosníka musí byť nosník hneď vedľa spojky. Spojka je vnútri oboch spojených tyčí, teda nie je na garniža vidieť.

Cena 2,15 €

Tyče Manhattan sú tyče s drážkou prierezu 20 x 20 mm Dodávajú sa vo farbách  efekt nerezu. Ponúka sa v dĺžkach 160, 200 a 240 cm. Na tieto tyče pasujú všetky koncovky prierezu 20 x 20 mm.

Cena 21,09 €

Jednoduchý stenový nosník pre garniže Manhattan. Je hranatého tvaru pre tyče s prierezom 20 x 20 mm s drážkou. Dodáva sa vo farebných prevedeniach efekt nerezu.

Cena 6,80 €

Dvojitý stenový nosník pre garniže Manhattan. Je hranatého tvaru pre tyče s prierezom 20 x 20 mm s drážkou. Dodáva sa vo farebných prevedeniach efekt nerezu.

Cena 8,91 €

Koncovka Madison pre garniže Manhattan. Vyrába sa vo farbách efekt nereze a matný nikel.

Cena 2,97 €

Rohová spojka profilu manhattan. Spojka je nepriechodné! Dodáva sa vo farebnom prevedení matný nikel a efekt nerez.

Cena 4,14 €

Kovová bočná konzola pre garniže Manhattan. Konzola sa montuje do steny v osi tyče (profilu).

Cena 3,63 €

Pordloužení konzoly Manhattan krátke. Predĺženie sa nasadí na konzolu a tým ju predĺži o 25 mm.

Cena 3,20 €

Pordloužení konzoly Manhattan dlhé. Predĺženie sa nasadí na konzolu a tým ju predĺži o 50 mm.

Cena 5,31 €

Kovové žabky vhodné pre garniže s drážkou manhattan. Žabky sú balené po 20 ks.

Cena 5,16 €

Plastový jazdec s háčikom, ktorý jazdí vo vnútri garníž s drážkou či záclonových koľajníc.

Cena 2,81 €

Kovový držiak na záves alebo šerpu závesu. Jednoduchý dizajn v modernom dizajne. Držiak sa dodáva vo farbách matný nikel a efekt nerezu. Dĺžka držiaku je 10cm. Ozdobný štvorec je 4x4 cm.

Cena 5,82 €

Priechodné rohový spojovací diel pre garniže Manhattan. Vyrába sa pod uhlom 90 °. Dodáva sa vo farebnom prevedení  efekt nerezu. Dĺžka vnútornej strany je 7,5 cm.

Cena 6,48 €

Priechodné rohový spojovací diel pre garniže Manhattan. Vyrába sa pod uhlom 90 °. Dodáva sa vo farebnom prevedení efekt nerezu. Dĺžka vnútornej strany je 2,5 cm.

Cena 4,37 €
Menu