Najpredávanejšie

Počet produktov: 18

Nacvakávacie jazdec s háčikom pre záclonovú koľajnicu. Vhodný pre koľajnice Madrid, Sevilla.

Cena 0,20 €

Žabky pre záclonovú koľajnicu. Vhodný pre koľajnice Madrid, Sevilla.

Cena 0,35 €

Decentné garniže moderného vzhľadu. Dodávajú sa vo farbe biela . brúsený nerez (elox) , černá mat , brúsený broz.

Cena 46,84 €

Akékoľvek kombinácie nájdete priamo u produktu. Hranatá garniža moderného vzhľadu s drážkou a elegantný koncovkou.

Cena 50,39 €

Krúžky na hranaté garniže bez drážky. Majú silikónovú vložku pre tichý posuv a kovovou žabku. Krúžky sa dodávajú vo farebných prevedeniach starožitná mosadz a matný nikel. Sú dodávané v baleniach po 10 ks. Krúžky sú vhodné pre garniže štvorcového prierezu 20 x 20 mm.

Cena 7,85 €

Kovové žabky na koružky garníž. Sú vhodné na kovové krúžky pre všetky typy tyčových okrúhlych garníž. dodávajú sa v balení 10 ks.

Cena 2,11 €

Hranatá garniža Belmont s tichými krúžkami a žabkou. Má efektný moderný dizajn a vyrába sa v kombinácii farieb matný nikel a nerez.

Cena 67,58 €

Kovové garniže s moderným nosníkom a efektné koncovkou, to sú garniže modern v priemere 19 mm. Garniže sú dostupné vo farebnom prevedení nerez, antická mosadz, matný nikel a lesklá čierna onyx.

Cena 28,01 €

Kovové garniže klasické s elegantnou koncovkou, to sú garniže Elegance. V prípade dvojitej garniže je predná tyč priemeru 19 mm a zadné záclonová tyč tiež priemeru 19 mm.

Cena 24,53 €

Kovový držiak na záves alebo šerpu závesu. Jednoduchý dizajn v tvare gule. Držiak sa dodáva vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Dĺžka držiaku je 11,5 cm.

Cena 6,37 €

Jednoduchý stenový nosník predĺžený pre garniže priemere 19 mm metropol. Dodáva sa vo farebných prevedeniach efekt antikora, matný nikel a starožitná mosadz.

Cena 7,38 €
Menu