garnýž Verona
  • garnýž Verona

Kovové garniže Verona 16 mm Modern, R.

22,66 €
S DPH
Provedení
Barva
Délka
Uchycení látky

Vysoko kvalitné garniža s modernou konzolou a efektne riešenými koncovkami. Má jemný a elegantný dizajn a vyrába sa vo farbe efekt antikora, antická mosadz, matný nikel. Garniža má veľmi tiché krúžky s polstrovaním z gumy po vnútornom obvode.

Tyč má priemer 16 mm a dá sa podľa potreby jednoducho skrátiť (pílkou na železo). Povrchová úprava garniže je prevedená v efekte nereze, antickej mosadze a matnom niklu. Garniža má klasické krúžky na ktoré ide nasadiť buď kovová žabka alebo plastový háčik. Koncovky sú elegantného vzhľadu a dodávajú Garniže veľmi jemný vzhľad. Garniža je vhodná na všetky záclony a ľahké až stredne ťažké závesy.

Pri objednaní garniže "na tunelík" neobsahuje zostava krúžky s žabkou. Záclonu či záves navlečiete priamo na tyč garniže pomocou pútok alebo tunelíku.

Pri objednaní jednoduché garniže je v balení štandardne jednoradový nosník kratšia (80mm na os), ak si prajete jednoradový nosník dlhší (160cm na os) viď foto nižšie., Uveďte toto v poznámke u objednávky. Na cenu to nemá vplyv.

Balenie garniže obsahuje:

Tabuľka dielov pre rôzne dĺžky garniže 16 mm

Vzdialenosť osi garniže od steny:

Vzdálenost osy garnýže od stěnyVzdálenost osy garnýže od stěny

Vzdálenost osy garnýže od stěny

Ako spočítať dĺžku garniže:

Návod jak spočítat délku garnýže.

Stiahnuť

Montáž garnýže

Jak správně vybrat a namontovat garnýž.

Stiahnuť (0)
Menu