garnýž Nabucco
  • garnýž Nabucco

Kovové garniže Nabucco 19 mm Modern, R.

29,96 €
S DPH
Provedení
Barva
Délka
Uchycení látky

Vysoko kvalitné garniža s modernou konzolou a efektne riešenými koncovkami. Má moderný dizajn a vyrába sa vo farbe efekt antikora, antická mosadz, matný nikel a lesklá čierna onyx. Výhodou garniže sú veľmi tiché krúžky s polstrovaním z gumy po vnútornom obvode a možnosť zvesenia a nasadenie tyče z noisníku bez náradia, takže nemusíte záclonu či záves dávať dole a nasadzovať "pri strope", ale môžete to robiť pokojne aj v sede.

Tyč má priemer 19 mm a dá sa podľa potreby jednoducho skrátiť (pílkou na železo). Povrchová úprava garniže je prevedená v efekte nereze, antickej mosadze, matnom niklu a lesklé čierne onyx. Garniža má krúžky s tichou PVC vložkou na ktorej ide nasadiť buď kovová žabka alebo plastový háčik. Koncovky sú efektného vzhľadu a dodávajú garniže moderný vzhľad. Garniža je vhodná na všetky záclony a ľahké až stredne ťažké závesy.

Pri objednaní garniže "na tunelík" neobsahuje zostava krúžky s žabkou. Záclonu či záves navlečiete priamo na tyč garniže pomocou pútok alebo tunelíku.

Pri objednaní jednoduché garniže je v balení štandardne jednoradový nosník kratšia (80mm na os), ak si prajete jednoradový nosník dlhší (160cm na os) viď foto nižšie., Uveďte toto v poznámke u objednávky. Na cenu to nemá vplyv.

Balenie garniže obsahuje:

Tabuľka dielov pre rôzne dĺžky garniže 16 mm

Vzdialenosť osi garniže od steny:

Vzdálenost osy garnýže od stěnyVzdálenost osy garnýže od stěny

Vzdálenost osy garnýže od stěny

Ako spočítať dĺžku garniže:

Návod jak spočítat délku garnýže.

Stiahnuť

Montáž garnýže

Jak správně vybrat a namontovat garnýž.

Stiahnuť (0)
Menu