garnýž Colosseo 25
  • garnýž Colosseo 25

Kovové garniže Colosseo 25 mm Modern, R.

44,80 €
S DPH
Provedení
Barva
Délka
Uchycení látky

Vysoko kvalitné garniža s modernou konzolou a decentne elegantnými koncovkami. Má moderný vzhľad a vyrába sa vo farbách efekt antikora, matný nikel a antická mosadz.

Tyč má priemer 25 mm a dá sa podľa potreby jednoducho skrátiť (pílkou na železo). Garniža je elegantným prvkom vášho interiéru a unesie aj veľmi ťažké závesy. Garniža má klasické krúžky na ktoré ide nasadiť buď kovová žabka alebo plastový háčik. Koncovky sú veľmi elegantných moderných rysov, ktoré dodávajú garniža moderný vzhľad. Garniža je vhodná na všetky záclony a všetky závesy.

V prípade dvojitej garniže je predná tyč priemeru 25 mm a zadné záclonová tyč priemeru 19 mm s drážkou, dosiahne sa tak dokonalého kompromisu elegancie a únosnosti.

Pri objednaní dvojité garniže sa výber háčikov či žabiek pri zadnej tyči volí podľa výberu krúžkov s háčikmi / žabkou na prednej žrdi. Ak si objednáte teda krúžky s žabkou pre predné tyč, budete mať žabky aj na zadnej tyči. Ak si objednáte krúžky s háčikmi pre predné tyč, budete mať háčiky aj na zadnej tyči). V prípade že si prajete kombinovať žabky na jednej tyči a háčiky na druhej, uveďte túto informáciu do objednávky, alebo nás kontaktujte nie tel +420602444151 alebo na emailu garnyze.impulso@gmail.com

Balenie garniže obsahuje:

Tabuľka dielov pre rôzne dĺžky garniže 19 mm

Vzdialenosť osi garniže od steny:

Vzdálenost osy garnýže od stěny

Ako spočítať dĺžku garniže:

Návod jak spočítat délku garnýže.

Stiahnuť

Montáž garnýže

Jak správně vybrat a namontovat garnýž.

Stiahnuť (0)
Menu