Priemer 16 mm

Modern 16 mm na diely je kategória kde ponúkame jednotlivé súčiastky garníž priemeru 16 mm. Nájdete tu ja jednotlivé diely ponúkaných zostáv, tak súčiastky pre zostavenie atypických garníž. Môžete tak zostaviť garniža pre rohové okno, alebo si napríklad len dokúpiť jeden kus držiaku či krúžky navyše.

Aktívne filtre

Plastové háčiky ktoré nepraskajú. Sú vhodné na kovové krúžky pre všetky typy tyčových okrúhlych garníž. dodávajú sa v balení 10, 30 alebo 100 ks.

Cena 0,70 €

Kovové žabky na koružky garníž. Sú vhodné na kovové krúžky pre všetky typy tyčových okrúhlych garníž. dodávajú sa v balení 10 ks.

Cena 2,11 €

Kovový držiak na záves alebo šerpu závesu. Jednoduchý dizajn v tvare gule. Držiak sa dodáva vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Dĺžka držiaku je 11,5 cm.

Cena 6,37 €

Kovový držiak na záves alebo šerpu závesu. Držiak je elegantného tvaru s ozdobným čelom. Držiak sa dodáva vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Dĺžka držiaku je 13 cm.

Cena 5,82 €

Kovový úchyt na záclony. Jednoduchý dizajn v modernom štýle. úchyt sa dodáva vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Dĺžka úchytu je 14,5 cm.

Cena 3,71 €

Malý háčik na stenu vhodný pre uchytenie šerpy alebo upíneče na záclony a závesy. Má jednoduchý dizajn, a dodáva sa vo farebných prevedeniach matný nikel, antická mosadz a lesklá zlatá. Háčik možno použiť aj kdekoľvek inde.

Cena 1,13 €

Kĺbová rohová spojka pre klasické okrúhle tyče garníž s priemerom 16 mm. Vyrába sa vo farbách starožitná zlatá, matný nikel, a efekt nerezu. Rohová spojka nie je nosným prvkom, v jej blízkosti musí byť nosníky z oboch strán.

Cena 3,24 €

Klasické kovové tyče okrúhleho prierezu. Dodávajú sa vo farbách starožitná zlatá, matný nikel a efekt nerezu. Ponúka sa v dĺžkach 120, 140, 160, 180, 200, 220 a 240 cm. Na tieto tyče pasujú všetky koncovky s označením priemeru 16 mm.

Cena 4,96 €

Jednoduchý stenový nosník pre garniže priemere 19 mm metropol. Dodáva sa vo farebných prevedeniach efekt antikora, matný nikel a starožitná mosadz.

Cena 5,82 €

Jednoduchý stenový nosník predĺžený pre garniže priemere 19 mm metropol. Dodáva sa vo farebných prevedeniach efekt antikora, matný nikel a starožitná mosadz.

Cena 7,38 €

Dvojitý stenový nosník pre garniže priemere 19 mm metropol. Dodáva sa vo farebných prevedeniach efekt antikora, matný nikel a starožitná mosadz.

Cena 8,98 €

Tiché kovové krúžky s háčikmi moderného vzhľadu na okrúhle garniže bez drážky s priemerom 16 alebo 19 mm. Krúžky sa dodávajú vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Možno zakúpiť po balenie 10 ks. Cena uvedená za 1 balenie.

Cena 6,99 €
Menu