Príslušenstvo garníž

V kategórii príslušenstva garníž nájdete všetko potrebné ku garnýžím záclonám a závesom. Je tu veľký výber náhradných dielov ako sú krúžky, žabky, háčiky a to aj na staršie typy garníž, ktoré neponúkame. Ďalej tu nájdete háky na steny pre uchytenie závesov, spony či upínače na záclony a závesy, ťahacie tyčky.

Aktívne filtre

Klasický vankúš s umelými vláknami z rady STANDARD. V rozmere 40 x 40 cm. Vankúš je vzdušný a ľahký.

Cena 3,09 €

Kovové krúžky na okrúhle garniže bez drážky s priemerom 16 alebo 19 mm. Krúžky sa dodávajú vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Možno zakúpiť po balenie 10 ks. Cena uvedená za 1 balenie.

Cena 2,46 €

Kovové krúžky s žabkou na okrúhle garniže bez drážky s priemerom 16 alebo 19 mm. Krúžky s žabkou sa dodávajú vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Možno zakúpiť po balenie 10 ks. Cena uvedená za 1 balenie.

Cena 3,48 €

Kovové krúžky s háčikmi na okrúhle garniže bez drážky s priemerom 16 alebo 19 mm. Krúžky sa dodávajú vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Možno zakúpiť po balenie 10 ks. Cena uvedená za 1 balenie.

Cena 3,09 €

Krúžky na hranaté garniže bez drážky. Majú silikónovú vložku pre tichý posuv a kovovou žabku. Krúžky sa dodávajú vo farebných prevedeniach starožitná mosadz a matný nikel. Sú dodávané v baleniach po 10 ks. Krúžky sú vhodné pre garniže štvorcového prierezu 20 x 20 mm.

Cena 7,85 €
Menu