Koľajnice štandard

Koľajnice štandard je rad koľajníc u ktorých je kladený dôraz na pomer cena-výkon. Tieto koľajnice spĺňajú všetky potrebné požiadavky pre svoju správou funkčnosť. Jedná sa o základnú radu koľajníc u ktorých je posuv látky klasicky rúk.

Aktívne filtre

Záclonová koľajnice Madrid je základná hliníkovou koľajnicou pre záclony a závesy. Štandardne je vo farbe bielej. Koľajnice sa vyrába až do dĺžky 600 cm.

Cena 9,38 €

Záclonová koľajnice Sevilla je dvojitá hliníková koľajnica pre záclony a závesy. Štandardne je vo farbe bielej. Koľajnice sa vyrába až do dĺžky 600 cm.

Cena 21,48 €

Záclonová koľajnice Vigo je trojitá hliníková koľajnica pre záclony a závesy. Štandardne je vo farbe bielej. Koľajnice sa vyrába až do dĺžky 600 cm.

Cena 23,05 €

Záclonová koľajnice Heavy je hliníkovou koľajnicou pre záclony a závesy pre veľmi vysoké zaťaženie. Štandardne je vo farbe bielej. Koľajnice sa vyrába až do dĺžky 580 cm.

Cena 21,48 €

Klasická biela plastová stropné koľajnice na zavesenie záclon alebo závesov. Koľajnice je jednoradová. V koľajnici môžu jazdiť ako háčiky, tak žabky.

Cena 11,29 €

Klasická biela plastová stropné koľajnice na zavesenie záclon a závesov. Koľajnice je dvojradové. V koľajnici môžu jazdiť ako háčiky, tak žabky.

Cena 13,63 €

Jednoduchý stenový nosník pre záclonové koľajnice. Dodáva sa vo farebných prevedeniach biela.

Cena 2,93 €

Jednoduchý stenový nosník pre záclonové koľajnice dĺžky 12,5cm. Dodáva sa vo farebných prevedeniach biela.

Cena 4,26 €

Jazdec pre záclonovú koľajnicu. Vhodný pre koľajnice Madrid, Sevilla, Porto.

Cena 0,06 €

Teflónový jazdec s háčikom pre záclonovú koľajnicu. Vhodný pre koľajnice Madrid, Sevilla.

Cena 0,12 €

Nacvakávacie jazdec s háčikom pre záclonovú koľajnicu. Vhodný pre koľajnice Madrid, Sevilla.

Cena 0,20 €
Menu