garnýž Coney
  • garnýž Coney

Kovové garniže Coney

52,93 €
S DPH
Provedení
Barva
Délka
Uchycení látky

Hranatá garniža s krúžkami a žabkami. Má moderný dizajn a vyrába sa vo farbe matný nikel a antická mosadz.

Tyč je tvorená štvorcovým profilom 20x20mm a dá sa podľa potreby jednoducho skrátiť (pílkou na železo). Povrchová úprava garniže je prevedená v saténovom niklu alebo antickej mosadze. Tento povrchový efekt dáva garniža veľmi atraktívny vzhľad. Namiesto klasických krúžkov sú tu použitá krúžkov hranatá s teflónovým povrchom (tichý posuv na tyči).

Pri objednaní garniže "na tunelík" neobsahuje zostava krúžky s žabkou. Záclonu či záves navlečiete priamo na tyč garniže pomocou pútok alebo tunelíku.

Balenie garniže obsahuje:

Počet jednotlivých dílů v garnýži dle vybraných parametrů (platí pro 1 ks garnýže)

Vzdialenosť osi garniže od steny:

Vzdialenosť osi garniže od steny

Ako spočítať dĺžku garniže:

Návod jak spočítat délku garnýže.

Mohlo by vás zaujať aj

Krúžky na hranaté garniže bez drážky. Majú silikónovú vložku pre tichý posuv a kovovou žabku. Krúžky sa dodávajú vo farebných prevedeniach starožitná mosadz a matný nikel. Sú dodávané v baleniach po 10 ks. Krúžky sú vhodné pre garniže štvorcového prierezu 20 x 20 mm.

Cena 7,85 €

Kovový držiak na záves alebo šerpu závesu. Jednoduchý dizajn v modernom dizajne. Držiak sa dodáva vo farbách matný nikel, antická mosadz a efekt nerezu. Dĺžka držiaku je 11,5 cm.

Cena 6,21 €

Kovová spojka pre hranaté tyče o priereze 20 * 20 mm. V mieste spojky musí byť stenový alebo stropný nosník. Spojka je vnútri oboch spojených tyčí, teda nie je na garniža vidieť.

Cena 2,42 €

Jednoduchý stenový nosník pre garniže Brooklyn. Je hranatého tvaru pre tyče s prierezom 20 x 20 mm. Dodáva sa vo farebných prevedeniach matný nikel a starožitná mosadz.

Cena 7,58 €

Dvojitý stenový nosník pre garniže Brooklyn. Je hranatého tvaru pre tyče s prierezom 20 x 20 mm. Dodáva sa vo farebných prevedeniach matný nikel a starožitná mosadz.

Cena 9,14 €

Rohový spojovací diel pre garniže Brooklyn. Vyrába sa s ohybným uhlom. Dodáva sa vo farbách matný nikel a antická mosadz.

Cena 4,77 €

Pordloužení konzoly Brooklyn. Predĺženie sa nasadí na konzolu a tým ju predĺži o 50 mm.

Cena 3,67 €

Kovová bočná konzola pre garniže Brooklyn. Konzola sa montuje do steny v osi tyče (profilu).

Cena 3,32 €

Kovová stropná konzola jednoduchá pre garniže Brooklyn. vzdialenosť konzoly od stropu je 80 mm. Dodáva sa vo farebných prevedeniach antická mosadz a matný nikel.

Cena 7,85 €

Kovová stropná konzola dvojitá pre garniže Brooklyn. vzdialenosť konzoly od stropu je 80 mm. Dodáva sa vo farebných prevedeniach antická mosadz a matný nikel.

Cena 9,92 €
Menu