Koľajnice Siena

11,72 €
S DPH
Barva
Délka
Uchycení látky
montáž
Otvor na jezdce

Záclonová koľajnice Siena je špeciálny hliníkovou koľajnicou pre záclony a závesy, ktorá sa zapúšťa do sadrokartónu. Vyrába sa v bielej barvěl. Koľajnice sa montuje do sadrokartónového roštu, a je zapustená v sadrokartónu. Koľajnice sa vyrába až do dĺžky 600 cm bez napojenia a možno ju ľubovoľne skracovať na presný požadovaný rozmer. Skladom sú komplety s dĺžkou do 350 cm. Balenie kompletov obsahuje koľajnicu, jazdca, stop jazdec, otvor na jazdca a záslepku na otvor.

Koľajnice dlhšia ako 350 cm, je možné objednať na emailu garnyze.impulso@gmail.com. Informovať sa môžete aj na tel .: +420 602 184 077. Na prianie možno dodať až do dĺžky 600 cm v celku !!

prierez koľajnice v mm:

Koľajnice dlhšia ako 350 cm, je možné objednať na emailu garnyze.impulso@gmail.com. Informovať sa môžete aj na tel .: +420 602 444 151.

Špeciálny koľajnice pre zapustenie do sadrokartónu.

Návod na objednanie koľajnice:

  • Vyberte farbu koľajnice.
  • Vyberte dĺžku koľajnice. Ak si prajete Ďakujeme koľajnice medzi dvoma dĺžkami ktoré sú uvedené v možnostiach, vyberte najbližší väčšiu dĺžku ktorá je v ponuke a presný rozmer uveďte v poznámke u objednávky. (napríklad chcete chcete koľajnici 232 cm, objednáte zostavu 250 cm a do objednávky uvediete že si prajete koľajnicu skrátiť na 232 cm)
  • vyberte spôsob uchytenia látky (záclony alebo závesu)
jazdec do koľajnice sa šnekovým háčikom

jazdec + šnekový háčik:

Jazdec a slimák sú oddeliteľné.

Záclona alebo záves musí mať rašiace stuhu (sťahovacie pásky).

Slimák je na riasiacou stuhe a môže sa so záclonou alebo závesom prať, pri praní môže zo stuhy "vyjsť" a musí sa navliecť späť, slimáky musíte po praní zaháknuÈ späť do jazdcov.

Nepotrebuje otvor na jazdca

  • vyberte či chcete otvor na jazdca alebo nie. Otvor na jazdca musíte mať pokiaľ objednávate koľajnici od steny k stene a nemáte teda priestor pre vysunutie bočný koncovky. U jazdcov s háčikom a nacvakávacího jazdca s háčikom odporúčame vždy.

záclonová kolejnice - otvor na jezdce

Mohlo by vás zaujať aj

Jazdec pre záclonovú koľajnicu. Vhodný pre koľajnice Madrid, Sevilla, Porto.

Cena 0,06 €

Teflónový jazdec s háčikom pre záclonovú koľajnicu. Vhodný pre koľajnice Madrid, Sevilla.

Cena 0,12 €

Nacvakávacie jazdec s háčikom pre záclonovú koľajnicu. Vhodný pre koľajnice Madrid, Sevilla.

Cena 0,20 €

Žabky pre záclonovú koľajnicu. Vhodný pre koľajnice Madrid, Sevilla.

Cena 0,35 €
Menu